KİŞİSEL BAKIM ve DİYET MARKETİ

Hakkımızda

Biz CosmoFit'te bir bireyin bakımı için ihtiyaç duyduğu herşeye rahatça ulaşmasını istedik.

Bakımı derken saçından, tırnağına, kilosundan, sağlığına kadar herşeyine el atmaya karar verdik. Bu amaçla Türkiye ile sınırlı kalmadık; ithal en iyi markaları bir araya topladık. 

 

Kişisel Bakım reyonlarımızda SAÇ, VÜCUT, EL-AYAK, AĞIZ bakımı ve sağlığı için en POPÜLER en DOĞAL içeriğe sahip ve en SEVDİĞİNİZ tüm markalar, hatta AMERİKA' DAN ithal birçok kozmetik markası artık CosmoFit'te bir adım uzağınızda. 

Üstelik orjinallik garantisi ve en uygun fiyatlarla!

 

Bununla da yetinmedik... 

Uzman DİYETİSYENLERİMİZ sizin için en sağlıklı, formunuzu koruyacak ve geri kazanmanıza yardım edecek tüm gıdaları özenle seçerek raflarımıza yerleştirdi. 

Hatta ZAYIFLAMA, SAĞLIKLI BESLENME, FORMDA KALMA, SPORDA BESLENME, HASTALIKLARDA BESLENME, ANNE-BEBEK BESLENMESİ hakkında bireysel danışmanlık da alabilirsiniz.

 

Uzman diyetisyenlerimiz profesyonel analiz cihazı ile yağ ölçümünüzü yaparak size özel diyet programınızı oluşturur ve diyetinizi yaşam biçimine dönüştürebilmeniz için lezzetli tariflerle diyetinizi planlar. 

 

Diyetinizde ihtiyaç duyduğunuz SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIKLARI, ARA ÖĞÜNLERİ, LİGHT ve SÜPER GIDALARI ayrıca çeşitli gıda hazırlama malzemelerini CosmoFit'te bulabileceksiniz.

Artık daha kolay ve lezzetli diyetlerle daha sağlıklı besleneceksiniz.

 

Yani artık kendinize bakmak CosmoFit ile daha kolay ve pratik olacak.

Çünkü aradığınız her şey burada!