KİŞİSEL BAKIM ve DİYET MARKETİ

Bio Oil

Bio-Oil bir cilt bakım yağıdır. Bio‑Oil, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen, komple vücüdunuza uygulayabileceğiniz dermokozmetik ürünlerinden birisidir. 

Formülünde bitki özleri ve vitaminleri bir araya getiren bir cilt bakım yağı olan Bio-Oil aynı zaman muhtevasında çok hususi bir etken madde olan PurCellin Yağı bulunmaktadır. Bio‑Oil, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen dermokozmetik ürünlerinden birisidir.

Bio oil içeriğinde barındırdığı Papatya, Biberiye, Kalendula, Lavanta Çiçeğinin içeriğinde doğal olarak bulunan A ve E vitaminleriyle cilde destek olur.

Bio-Oil,  çatlak oluşumunu önlemeye ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak üzere özel olarak geliştirilen bir cilt bakım yağıdır. İnce çizgiler, kırışıklıklar ve nemsiz ciltler için de kullanılması önerilmektedir. Formülün yoğunluğunu dengeleyen ve özel olarak geliştirilen PurCellin Oil; Bio-Oil' in cilt tarafından kolayca emilmesini ve A, E vitaminlerinin ve doğal bitki özlerin cilde daha etkili bir biçimde nüfuz etmesini sağlar. Bio-Oil® kolayca emilir ve yağlı his bırakmaz. Günde 2 kez, düzenli olarak minimum 3 ay boyunca kullanılması önerilir.

Ürün bulunamadı

Malesef, markaya ait ürün bulunamadı